Andílek na nervy

Rodinná komedie

Tady hlídáme my - v kinech od 2.12.2021

Stopáž

105 minut

Formát

DCP 2D, MP4

Přístupnost

přístupný

Hrají

Anna Kadeřávková, Pavel Řezníček, Petra Černocká, Miroslav Vladyka, Linda Rybová, Adam Mišík, Kateřina Hrachovcová, Lukáš Latinák, Elena Vacvalová, Pavel Nový, Martina Hudečková, Vojtěch Záveský, Pavol Šajmovič, Vlasta Žehrová, Petr Jablonský, Miloš Knor, Martina Šťastná, Jaroslav Blažek, Aneta Kernová, Miluše Bittnerová, Filip Štancl, Dominika Myslivcová

Režie

Juraj Šajmovič

Scénář

Beata Parkanová, Alexandra Škampová, Beatriz Šajmovičová, Juraj Šajmovič

Kamera

Jan Vlnas, Vidu Gunaratna

Hudba

Petr Malásek

Programování

Iva Žáková

+420 776 231 186
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Čtrnáctiletá fashion bloggerka Viktorie (Anna Kadeřávková) si musí po smrti matky vybrat, zda žít v dětském domově nebo na malé vesnici s otcem, kterého nikdy neviděla.
Venkovské prostředí na ni zpočátku působí jako zoo plné exotů, kteří jsou sice zajímavou náplní pro její blog, ale žít se s nimi nedá. Její otec (Pavel Řezníček) navíc úspěšně vzdoruje všem pokusům o převýchovu a raději se věnuje své praxi zvěrolékaře a poklidnému popíjení s kamarády.
Do rodinného souboje je postupně zatažena celá vesnice i sociální pracovnice (Elena Vacvalová), která hrozí násilným rozdělením nově vzniklé rodiny. A to právě ve chvíli, kdy Viktorie kromě vztahu k otci nachází i první lásku...

ROADMOVIES

Kontakt

Originální kreativní řešení

Od doby vzniku Road Movies se oba zakladatelé vždy snažili razit cestu originálních kreativních řešení a dodržovat principy, které zajišťovaly profesní kvalitu jimi vyprodukovaných děl. Road Movies má vybudované zázemí nejen tvůrčí, ale i produkční, které zaručuje optimalizaci výroby projektů tou nejvhodnější a nejkvalitnější formou.
Tady hlídáme my - Road Movies
  • roadmovies-tady-hlidame-my-slide-06
  • roadmovies-tady-hlidame-my-slide-12
  • roadmovies-tady-hlidame-my-slide-15
  • roadmovies-tady-hlidame-my-slide-02
  • roadmovies-tady-hlidame-my-slide-09
  • roadmovies-tady-hlidame-my-slide-08
  • roadmovies-tady-hlidame-my-slide-04
  • roadmovies-tady-hlidame-my-slide-03

foto Veronika Pavlíková
web vytvořil www.pixelhouse.cz