Tady hlídám já

Rodinná komedie

Tady hlídáme my - v kinech od 2.12.2021

Stopáž

107 minut

Formát

DCP 2D, MP4

Přístupnost

přístupný

Hrají

Lukáš Vaculík, Jitka Ježková, Vladimír Javorský, Veronika Divišová, Simona Stašová, Pavel Nový, Iva Pazderková, Lukáš Latinák, Klára Jandová, Ester Kočičková, Matouš Ruml (hlas Huga) a další

Režie

Juraj Šajmovič

Scénář

Petra Ušelová, Petr Kazda, Juraj Šajmovič

Kamera

Juraj Šajmovič st., Jaroslav Ptáčník

Hudba

Ladislav Faktor

Programování

Iva Žáková

+420 776 231 186
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Úspěšný chemik (Vladimír Javorský) je donucen vrátit poukazy na svatební cestu do Řecka. Jeho nastávající (Jitka Ježková) totiž pořídila svojí hyperaktivní sedmileté dcerce Kačence (Veronika Divišová) přes jeho nesouhlas psa. Celá rodina se díky spiknutí Kačenky a psa Huga ocitne na prázdninách uprostřed šumavské "divočiny". Zpočátku vypadá alternativní dovolená idylicky. Veškeré plány ambiciózního otce i starostlivé matky berou postupně za své ve chvíli, když Kačenka s Hugem potkají někoho, kdo jim rozumí (Lukáš Vaculík). A ten má v penzionu, kde rodina bydlí, své kamarády. Mamince i jejímu snoubenci připadají ti lidé samozřejmě trochu praštění. Kačence i Hugovi ale naprosto vyhovují. Život plný omezení a povinností, který doposud Kačenka vedla, začíná být minulostí. Nikdo z dospělých, který se ocitne v jejich blízkosti, si nemůže být jistý tím, že se mu nezmění život. Ať chce nebo nechce.

ROADMOVIES

Kontakt

Originální kreativní řešení

Od doby vzniku Road Movies se oba zakladatelé vždy snažili razit cestu originálních kreativních řešení a dodržovat principy, které zajišťovaly profesní kvalitu jimi vyprodukovaných děl. Road Movies má vybudované zázemí nejen tvůrčí, ale i produkční, které zaručuje optimalizaci výroby projektů tou nejvhodnější a nejkvalitnější formou.
Tady hlídáme my - Road Movies
  • roadmovies-tady-hlidame-my-slide-05
  • roadmovies-tady-hlidame-my-slide-15
  • roadmovies-tady-hlidame-my-slide-01
  • IMG_4270
  • roadmovies-tady-hlidame-my-slide-02
  • roadmovies-tady-hlidame-my-slide-11
  • Tady_hlidame_my_kino_datum_web_maly
  • roadmovies-tady-hlidame-my-slide-16

foto Veronika Pavlíková
web vytvořil www.pixelhouse.cz